• Lietuviškai
 • English
 • PARAMOS UKRAINAI KONCERTAS

  PARAMOS UKRAINAI KONCERTAS

  Gegužės 30 d., antradienį, 18.30 val.

  Kauno įgulos karininkų ramovėje (A. Mickevičiaus g. 19, Kaunas)

   PARAMOS UKRAINAI KONCERTAS

  ŠV. KRISTOFORO KAMERINIS ORKESTRAS

  Dirigentas ir meno vadovas DONATAS KATKUS

  Šv. Kristoforo kamerinis orkestras kartu su Lietuvos šaulių sąjungos paramos Ukrainai grupe atsiliepė į prašymą pagelbėti pafrontės vaikų namams. Karo zonoje rytų Ukrainoje šios įstaigos susiduria su daugybe sunkumų, tarp prašomų dalykų – baziniai ugdymo ir pragyvenimo reikmenys, tokie kaip knygos, žaislai, netgi maistas. Artėjančios tarptautinės vaikų gynimo dienos proga Kauno įgulos karininkų ramovėje įvyks paramos Ukrainai koncertas, kurį dovanoja Šv. Kristoforo orkestras. Visi už bilietus gauti pinigai, atskaičius būtinas išlaidas, bus skirti vaikų namų projekto įgyvendinimui. Kartu galime kažkiek palengvinti šių vaikų gyvenimus!

  Programoje: W. A. Mozart, E. Grieg, A. Piazzollos ir kitų kompozitorių garsiausi kūriniai

  Koncerto trukmė 1.30 val.

  ŠV. KRISTOFORO KAMERINIS ORKESTRAS (meno vadovas Donatas Katkus) – tai kolektyvas garsus savo universalumu, profesionalumu, menine vaizduote. Todėl jis – laukiamas svečias ne tik Lietuvos bei užsienio šalių prestižiškiausiose koncertinėse salėse (tame tarpe Théatre des Champs-Elysées, M. Glinkos, P. Čaikovskio ir kt.), bet ir estrados scenoje ar net smėlio karjeruose…

  Kolektyvas nuolat dalyvauja labdaringuose šalies gerovei skirtuose renginiuose, į koncertus stengiamasi įtraukti įvairias socialines grupes, parodyti dėmesį įvairių  organizacijų, tokių kaip Nacionalinis kraujo centras, Lietuvos šaulių sąjunga, Krašto apsaugos savanorių pajėgos savanoriškai gera darantiems nariams. Dažnai labdaringų koncertų metu surinktos lėšos panaudojamos įvairiems geranoriškumo tikslams, vienas tokių koncertų pavyzdžių yra šis Paramos Ukrainai koncertas.

  LIETUVOS ŠAULIŲ SĄJUNGOS (LŠS) PARAMOS UKRAINAI GRUPĖ organizuoja ir koordinuoja paramos teikimą Ukrainai, puoselėjant ir skleidžiant LŠS, ES, NATO idėjas ir vertybes. Šalia paramos kariams, civiliams bei institucijoms, taip pat organizuoja vasaros stovyklas Lietuvoje Ukrainos vaikams ir kitas neformaliojo švietimo programas, skatinančias Ukrainos jaunimo pilietinį ugdymą.

  Daugiau apie LŠS: sauliusajunga.lt

  Daugiau apie LŠS paramos Ukrainai grupę:  FB- LSSparamosUkrainaigrupe

  Bilietai.lt