• Lietuviškai
 • English
 • PETRAS GENIUŠAS ir BATUTOS MEISTRAI

  PETRAS GENIUŠAS ir BATUTOS MEISTRAI

  Balandžio 28 d., penktadienį, 19.00 val.

  LDK valdovų rūmuose (Katedros a. 4, Vilnius)

  PETRAS GENIUŠAS ir BATUTOS MEISTRAI

  ŠV. KRISTOFORO ORKESTRAS

  Meno vadovas DONATAS KATKUS

  Maestro Petras Geniušas – Lietuvos profesionaliosios muzikos scenos šviesulys, pianistas virtuozas išsiskiriantis interesų įvairiapusiškumu ir dažnai rizikingomis naujų išraiškos formų, nekasdieniškų muzikinių ir dvasinių potyrių paieškomis. Šįkart šis gerai žinomas solistas pasirodys drauge su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru, kuriam vadovaus dirigavimo talentai iš Šveicarijos – vieno garsiausių Europos dirigavimo pedagogų, taip pat ir Mirgos Gražinytės-Tylos profesoriaus  Johanneso Schlaefli studentai.

  Puikiai subalansuota programa patrauks muzikos gerbėjų dėmesį – skambėsiantis Roberto Schumanno koncertas fortepijonui su orkestru, Ludwigo van Beethoveno „Herojinė“ simfonija ir Wolfgango Amadeus Mozarto Uvertiūra iš operos „Tito gailestingumas“ – visų laikų klasikinės muzikos aukso fondas.

  Šis koncertas – Tarptautinių dirigentų meistriškumo kursų uždarymo renginys, rengiamas bendradarbiaujant Ciuricho menų universitetui, Šv. Kristoforo kameriniam orkestrui ir Lietuvos kultūros tarybai.

  Koncerto trukmė 2 val.

  Bilietus galima įsigyti www.bilietai.lt svetainėje

  %d bloggers like this: