• Lietuviškai
 • English
 • Untold Story | CoB ir Šv. Kristoforo orkestras

  Untold Story | CoB ir Šv. Kristoforo orkestras

  Untold Story | Colours of Bubbles ir Šv. Kristoforo kamerinis orkestras

  PAPILDOMAS KONCERTAS! Lapkričio 3 d., 19.00 val., Šv. Kotrynos bažnyčioje, Vilniuje!

  Lapkričio 4 d., 19.00 val., Šv. Kotrynos bažnyčioje, Vilniuje

  Lapkričio 5 d., 18.00 val., Koncertų salėje „Saulė“, Šiauliuose

  Viena geriausių Lietuvos roko grupių Colours of Bubbles šį rudenį vienija jėgas su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru ir lapkričio 4 ir 5 dienomis pristato bendrą projektą „Untold Story“.

  Dirigentas – Modestas Barkauskas.

  „Untold Story“ – dar nepapasakota muzikinė „Colours of Bubbles“ istorija, kurioje susijungs kartais griausmingos, o kartais jautriai skambančios grupės gitaros, modernus rokas ir didingas kamerinio orkestro skambesys. Tik šio projekto metu grupės dainos suskambės naujai ir su visa savo turima jėga.

  „Atlikti savo kūrinius kartu su orkestru – sena mūsų svajonė. Kurdami savo naujausią albumą „She is the Darkness“ naudojome daug orkestrinių elementų, siekėm išgauti tą didingą, kinematografinį skambesį. Dabar, Šv. Kristoforo kamerinio orkestro dėka, visa tai suskambės taip, kaip turi ir kaip dar niekada nėra skambėję“, – teigia „Colours of Bubbles” nariai.

  APIE „COLOURS OF BUBBLES”
  Kilę iš Šiaulių, miesto, dažnai vadinamo lietuviškuoju Mančesteriu, geriausia roko grupe Lietuvoje pripažinti „Colours of Bubbles” savo klausytojams dovanoja modernių indie roko garsų sintezę.

  Savo diskografijoje grupė turi du pilnus albumus – „Inspired by a True Story“ (2014) ir „She Is the Darkness“ (2016) – ir yra sugrojusi daugiau nei 200 koncertų įvairiuose Europos kampeliuose, pasirodė pagrindiniuose Europos roko ir indie muzikos festivaliuose, o 2017-ųjų pavasarį sugrojo vieną masiškiausių koncertų savo karjeroje Vilniaus „Siemens“ arenoje, kurio klausėsi per 2000 žiūrovų.

  APIE ŠV. KRISTOFORO KAMERINĮ ORKESTRĄ
  Vilniaus miesto savivaldybės Šv. Kristoforo kamerinis orkestras – kolektyvas, garsėjantis universalumu, profesionalumu, menine vaizduote.

  Iš kitų Lietuvos kolektyvų Šv. Kristoforo kamerinis orkestras išsiskiria ypatingu stilistiniu universalumu. Pelnęs „barokinio orkestro“ bei retų partitūrų gaivintojo reputaciją, orkestras, anot muzikologų, yra „puiki bazė visiems lietuvių kompozitorių sumanymams“. Šiandien jo repertuare – daugiau kaip trisdešimties Lietuvos autorių opusai: nuo senosios muzikos iki Lietuvos muzikos akademijos studentų darbų.

  Nuo pat pirmųjų orkestro gyvavimo dienų ypač intensyviai dirbantis Šv. Kristoforo kamerinis orkestras yra pelnęs pripažinimą Lietuvoje ir užsienyje, taip pat nuolat bendradarbiauja su žinomais Lietuvos ir užsienio kolektyvais bei solistais ir jau lapkričio 4 dieną Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje, lapkričio 5 d. Koncertų salėje „Saulė“ Šiauliuose pristatys naujausią savo projektą, kartu su jaunosios kartos roko atstovais Lietuvoje – „Colours of Bubbles“.

  Bilietai