fbpx

AISTRINGOS VIBRACIJOS

2024 m. Vasario 1 d. 19:00 val. Šv. Kotrynos bažnyčia (Vilniaus g. 30, Vilnius)

Bilietai čia

Kviečiame į nepamirštamą vakarą „Aistringos vibracijos”, kupiną nesenstančio klasikinės muzikos žavesio ir modernių orkestro bei vibrofono spalvų. Leiskite Šv. Kristoforo kameriniam orkestrui, dirigentui Modestui Barkauskui ir vakaro solistui Sigitui Gailiui perkelti jus į pasaulį, kuriame susilieja aistra, virtuoziškumas ir muzikinis spindesys. Šiame užburiančiame koncerte orkestras pristatys visą puokštę jau laiko patikrintų ir naujai atrastų kūrinių.
Koncerte pasinersime į aistringą Astoro Piazzollos kūrybos pasaulį, klausydami Emmanuelio Sejourne koncerto vibrafonui ir styginiams išgirsime virtuoziškąjį vakaro solistą Sigitą Gailių. Vakaro programoje  jaunatviškas ir energingas Šv. Kristoforo kamerinis orkestras pristatys ir du naujai parengtus kūrinius – Osvaldo Golijov dinamišką ir įtraukiantį šedevrą ”Last Round“ bei Roberto di Marino spindinčią “Galatea“
Atlikėjai:
Sigitas Gailius (vibrafonas)
Vilniaus miesto savivaldybės Šv. Kristoforo kamerinis orkestras (Meno vadovas ir vyr. dirigentas Modestas Barkauskas)
Programa:
A. Piazzolla “Escualo” („Ryklys”) smuikui, vibrafonui ir styginių orkestrui.
E. Sejourne Koncertas vibrafonui ir styginiams.
O. Golijov ” Last Round”
R. di Marino ” Galatea”
Nepraleiskite šios nepaprastos muzikinės patirties – jau dabar pasirūpinkite bilietais šiam vakarui, kuriame, pažadame, orkestras jums paliks neišdildomus įspūdžius. Iki susitikimo koncerte!