fbpx

APIE MEILĘ PRANCŪZIŠKAI

2023 m. Gegužės 4 d. 19:00 val. Šv. Kotrynos bažnyčia (Vilniaus g. 30, Vilnius)

Bilietai čia

Apie meilę ir meilei – kartu su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru, prancūziškomis meilės vizijomis dalinsis solistė, sopranas Viktorija Miškūnaitė.

Viena ryškiausių Lietuvos dainininkių, sopranas Viktorija Miškūnaitė – Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro solistė. Nuo debiuto teatre 2012 m. ji jau yra sukūrusi daugybę įsimintinų vaidmenų, ne kartą jos talentas įvertintas „Auksiniu scenos kryžiumi“. Publikos meilę operos scenoje užsitarnavusi solistė puikiai jaučiasi atlikdama ir koncertinę muziką, o šįkart savo balso grožiu ir jautriu muzikalumu dalinsis su publika, atlikdama prancūziškas meilės dainas.

Kartu su soliste šoksime valsą skambant nuostabiajai Franciso Poulenco „Les Chemins de l’amour“. Klausysimės klasikinės prancūzų meilės dainos, Edith Piaf „La vien rose“. Prisiminsime su Franku Sinatra lyginamą Charlesą Aznavourą, mėgausimės klasikinės prancūzų mélodie subtilumu ir žvelgsime į prancūzišką dangų, kartu dainuodami Paryžiaus ir Prancūzijos simboliu tapusią Huberto Giraud dainą „Sour le ciel de Paris“.

Taip pat skambės R. Schchedrin-G.Bizet, G. Faure, G. Puccini, E. Morricone, A. Dvorak, E. Elgar ir kitų kompozitorių arijos bei kiti kūriniai.

Koncertas yra Vilnius 700 programos dalis. https://www.700vilnius.lt/

Atlikėjai:

Viktorija Miškūnaitė (sopranas)

Vilniaus miesto savivaldybės Šv. Kristoforo kamerinis orkestras

(meno vadovas ir vyr. dirigentas – Modestas Barkauskas)

Diriguoja – Modestas Barkauskas

%d bloggers like this: