• Lietuviškai
 • English
 • APIE MEILĘ PRANCŪZIŠKAI

  Bilietus į koncertą gali įsigyti visi norintys, apsilankymui renginyje nereikalingas Galimybių pasas.

  Bilietus galima įsigyti tik internetu.

  Apie meilę ir meilei – kartu su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru liepos 30 d. prancūziškomis meilės vizijomis dalinsis solistė, sopranas Viktorija Miškūnaitė.

  Viena ryškiausių Lietuvos dainininkių, sopranas Viktorija Miškūnaitė – Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro solistė. Nuo debiuto teatre 2012 m. ji jau yra sukūrusi daugybę įsimintinų vaidmenų, ne kartą jos talentas įvertintas „Auksiniu scenos kryžiumi“. Publikos meilę operos scenoje užsitarnavusi solistė puikiai jaučiasi atlikdama ir koncertinę muziką, o šįkart savo balso grožiu ir jautriu muzikalumu dalinsis su publika, atlikdama prancūziškas meilės dainas.

  Kartu su soliste šoksime valsą skambant nuostabiajai Franciso Poulenco „Les Chemins de l’amour“. Klausysimės klasikinės prancūzų meilės dainos, Edith Piaf „La vien rose“. Prisiminsime su Franku Sinatra lyginamą Charlesą Aznavourą, mėgausimės klasikinės prancūzų mélodie subtilumu ir žvelgsime į prancūzišką dangų, kartu dainuodami Paryžiaus ir Prancūzijos simboliu tapusią Huberto Giraud dainą „Sour le ciel de Paris“.

  Taip pat skambės R. Schchedrin-G.Bizet, G. Faure, G. Puccini, E. Morricone, A. Dvorak, E. Elgar ir kitų kompozitorių arijos bei kiti kūriniai.

   

  Solistai:

  Viktorija Miškūnaitė (sopranas)

   

  The event is finished.

  Date

  Lie 30 2021
  Expired!

  Time

  19:00 - 20:30

  More Info

  Bilietai čia
  Šv. Kotrynos bažnyčia

  Location

  Šv. Kotrynos bažnyčia
  Vilniaus g. 30, Vilnius 01119
  Bilietai čia

  Leave a comment

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *