fbpx

LAWS OF DISTRACTION Elektroakustine simfonija |  albumo pristatymas

2022 m. Lapkričio 24 d. 21:00 val. GALLERY 1986 (Kauno g. 32, Vilnius)

Šv. Kristoforo kamerinis orkestras kartu su MAMA apdovanojimą pelniusia jaunosios kartos kūrėja ir atlikėja Monikaze pristato išskirtinį elektroakustinės muzikos koncertą, kuris virsta ir naujojo atlikėjos Monikaze albumo „Laws of Distraction“ pristatymu. Tai jau antras kūrėjos albumas leidžiamas įrašų kompanijoje Moshi Moshi Records, kurios „klientų“ sąraše – tokie vardai kaip „Hot Chip“, Moscoman, „Invisible Minds“ ar „Hercules & Love Affair“.

Praėjusį mėnesį sparčiai populiarėjanti avant-pop muzikos kūrėja Monikaze tapo vienu iš 15 Europos muzikos talentų, kurie varžysis dėl pagrindinio „Music Moves Europe“ apdovanojimo kitų metų sausį vyksiančiuose apdovanojimuose. Beje, lietuvė yra ne tik nominuota minėtam apdovanojimui, bet ir surengs savo pasirodymą vienoje iš „Eurosonic“ scenų Olandijoje

Naujasis albumas “Laws of Distraction” pasakoja apie žmogaus pastangas išlaikyti dėmesį triukšmingame šių laikų pasaulyje. Sulyg kiekviena daina atskleidžiama tam tikra nuotaika ir konkreti situacija, kurią Monikaze nupasakoja pagrindinio veikėjo balsu, o jo vidinį ir išorinį pasaulius atspindi persipinantys elektroninių garsų ir gyvai grojančio styginio orkestro sluoksniai.

Pati atlikėja neslepia, kad albumą sukurti buvo nemažas iššūkis, ir jo pasirodymas interneto platybėse yra vienas svarbiausių momentų jos gyvenime.

Kviečiame tapti šio momento dalimi, jau lapkričio 24 dieną, meno erdvėje Gallery 1986 (Kauno g. 32).

Atlikėjai:

Monikaze (Monika Zenkevičiūtė)

Šv. Kristoforo kamerinis orkestras

Meno vadovas ir vyriausiasis dirigentas Modestas Barkauskas

%d