fbpx

MENO PAŠAUKTI, GIEDOKIME LAISVĘ

2024 m. Sausio 12 d. 18:30 val. Šv. Kotrynos bažnyčia (Vilniaus g. 30, Vilnius)

Renginys nemokamas. PRIVALOMA išankstinė registracija čia: https://bit.ly/3H061aJ

O, taip! Menas nesyk gelbėjo pasaulį ir žmogų nuo juodžiausios nevilties. Tebegelbėja ir šiandien karščiausiuose taškuose, į kuriuos su nerimu krypsta kiekvieno laisvę branginančio žmogaus akys.

Linkėdami pergalės visiems, besikaunantiems šviesos pusėje, ir pagerbdami visus, šiose kautynėse kritusius, atraskite kelią Laisvės gynėjų dienos išvakarėse, sausio 12-ąją, į Šv. Kotrynos bažnyčią, kad kartu su gausiu atlikėjų būriu pajustumėte išlaisvinančią nemarių klasikos kūrinių galią.

Koncerte skambės Felixo Mendelssohno-Bartholdy „Hear my Prayer“ („Išgirsk mano maldą“), Antonio Vivaldi „Magnificat“ ir Henry’io Purcellio „Come ye Sons of Art“ („Ateikite, meno sūnūs).

Kūrinius atliks: Vilniaus Šv. Kristoforo kamerinis orkestras (meno vadovas Modestas Barkauskas), Vilniaus kultūros centro moterų choras „Liepos“ (meno vadovė Audronė Steponavičiūtė Zupkauskienė), „Ąžuolų klubo“ vyrų choras (meno vadovas profesorius Povilas Gylys), taip pat solistai Austėja Zinkevičiūtė (sopranas), Salomėja Petronytė (sopranas), Aistė Benkauskaitė (mecosopranas), Vaidas Bartušas (kontratenoras) ir Grantas Šileikis (bosas).

%d