• Lietuviškai
 • English
 • O kai saulutė tekėjo

  O kai saulutė tekėjo

  2019 m. liepos 4 d., ketvirtadienį, 19 val. Šv. Kotrynos bažnyčioje (Vilniaus g. 30)

   

                        Šv. Kristoforo kamerinis orkestras  – kolektyvas, garsėjantis universalumu, profesionalumu, menine vaizduote. Tai lankstus mėgstantis eksperimentuoti įvairiais muzikos stiliais, muzikinėmis metamorfozėmis, orkestras. Jo repertuare jau yra ne viena muzikinė avantiūra susilaukusi didžiulio gerbėjų dėmesio ir liaupsių.

                        Šį kartą Šv. Kristoforo kamerinis orkestras kartu su Veronika Povilioniene ir Dianiumi Pulausku leidžiasi į dar vieną, begalo įdomią ir netikėtą muzikinę avantiūrą.

  Jau beveik pusę amžiaus Veronika puoselėja ir skleidžia lietuvių liaudies dainas Lietuvoje ir užsienyje. Jos koncertų  klausėsi JAV, Kanados, Australijos, Japonijos, Didžiosios Britanijos, vakarų ir šiaurės Europos žiūrovai.

  Dainininkė bendrauja ne tik su folkloro ansambliais, bet ir su pačių įvairiausių žanrų-klasikos, šiuolaikinės muzikos, džiazo ir populiariosios muzikos atlikėjais.

  Šiame koncerte Veronika ir džiazo muzikantas, projektų lyderis Dainius Pulauskas ves mus lietuvių liaudies dainų keliu. Skirtingų regionų dainos originaliai  D. Pulausko aranžuotos Šv. Kristoforo kameriniam orkestrui (meno vadovas ir dirigentas Modestas Barkauskas) suskambės visiškai netikėtomis spalvomis. Kūriniuose įtraukti lietuvių liaudies instrumentai, tokie kaip ožragis, perkūno ragelis, Labanoro girios dūdmaišis, lumzdelis ir kt. puikaus džiazo muzikanto Valerijaus Ramoškos rankose įgaus netikėtą atspalvį ir dar labiau paryškins dainų dvasios gelmes.

  Džiazo muzikos išraiškos priemonės sujungs autentišką liaudies dainų grožį ir ypatingą Veronikos Povilionienės atlikimo manierą. Unikalus  dainavimas ir išskiritinis balso tembras panardins į pirmapradę sakralinę erdvę ir originalios aranžuotės atskleis ir papildys šimtmečiais nugludintų dainų grožį.

  Atlikėjai:

  Vilniaus ŠV. KRISTOFORO KAMERINIS ORKESTRAS

  Meno vadovas ir vyr. dirigentas MODESTAS BARKAUSKAS

  Veronika Povilionienė (balsas),

  Dainius Pulauskas (klavišiniai),

  Valerijus Ramoška (trimitas),

  Vita Matulienė (balsas),

  Jurga Česnienė (balsas),

   Liongina Gudelienė (balsas).

  Programoje:

  Dainiaus Pulausko kūriniai

   

  Bilietai čia