• Lietuviškai
 • English
 • ORKESTRO GASTROLĖS UKRAINOJE

  ORKESTRO GASTROLĖS UKRAINOJE

  Gavęs paramą iš Lietuvos kultūros tarybos ir Lietuvos kultūros ministerijos Kovo 8-16 dienomis Šv. Kristoforo kamerinis orkestras vyksta gastrolių į Ukrainą.
  Gastrolių metu įvyks koncertai Kijevo Piotro Čaikovskio muzikos akademijos Didžiojoje salėje, Karių reabilitacijos ligoninėje, Naujai atremontuotame Severodonecko dramos ir muzikos teatre, edukaciniai renginiai Severodonecko vaikų namuose ir Novodružesko mokykloje. Drauge su orkestru į gastroles vyksta jaunas ir perspektyvus tenoras – Edgaras Davidovičius, orkestro garbės meno vadovas ir dirigentas Donatas Katkus ir orkestro meno vadovas ir vyr. dirigentas Modestas Barkauskas.

  Vien koncertais orkestras neapsiriboja ir suvienijus jėgas su Lietuvos Caritu tęsiama 2017 m. prasidėjusi iniciatyva – renkama finansinė parama Ukrainos vaikams už kurią bus nupirkti būtiniausi daiktai (vitaminai, pampersai, tyrelės, lavinamieji žaislai) Severodonecko vaikų namams ir minimali muzikos technika Novodružesko mokyklai. Paramą orkestras asmeniškai nuveš ir įteiks atsakingiems organizacijų asmenims.

  Akcijos palaikymui orkestras drauge su Ukrainos ambasada Lietuvoje, Lietuvos Caritu rengia NEMOKAMĄ koncertą Rojaus paukščiai, kurio metu bus galima paaukoti į specialiai Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje šiuo tikslu stovinčią Caritas aukų dėžutę. Aukų dėžutė Šv. Kotrynos bažnyčioje stovės iki pat kovo 7 d. imtinai, tad į ją aukoti galima ir kitų Šv. Kotrynos bažnyčioje vykstančių koncertų metu.  Visi norintys raginami prisidėti paaukojant į ją arba pervedant į specialiai projektui priskirtą sąskaitą:
  Gavėjas – Lietuvos Caritas
  A.s. LT02 7300 0101 3718 2270
  Bankas „Swedbank“
  Kartu su Lietuvos Caritas pradėta paramos akcija tęsis iki pat gastrolių pradžios – kovo 7 d. imtinai.
  Kontaktai: info@kristoforas.lt , +370 677 07044, info@caritas.lt +370 600 906363

  Daugiau informacijos apie projektą portale bernardinai.lt