fbpx

Stasio Povilaičio dainų koncertas: Šv. Kristoforo kamerinis orkestras, Inga Valinskienė, Antanas Čapas, Aleksas Lemanas, Deivis Norvilas

2023 m. Gruodžio 16 d. 20:00 val. Kauno sporto halė, Kaunas.

Bilietai čia

Gyvo garso koncertas, kuriame suskambės žymiausios maestro Stasio Povilaičio dainos. Šiame koncerte garsiausios maestro dainos bus prikeltos naujam gyvenimui, įgaus naujų spalvų, skambesio ir sukels gražiausius prisiminimus klausytojams. Maestro Stasio Povilaičio hitus – „Vėl švieski man vėl“, „Tik rytoj“, „Pago Pago“, „Senelė“, „Pienė“ ir daugelį kitų atliks nuostabūs solistai ir kviestiniai svečiai, tarp kurių, aksominio balso savininkė Inga Valinskienė, estrados žvaigždė Aleksas Lemanas, dainininkas, dainų kūrėjas bei televizijos laidų vedėjas Deivis Norvilas, garsiosios Lietuvos estradinės muzikos grupės „Nerija“ vokalistas Antanas Čapas bei kiti garbingi svečiai.

Dainininkams scenoje muzikuoti padės savo gerbėjus visada stebinantis Šv. Kristoforo kamerinis orkestras ir jų meno vadovas ir vyriausiasis dirigentas Modestas Barkauskas.
Vakaro vedėjas – Arūnas Valinskas.

Šio koncerto metu į sceną lipsiantys atlikėjai garantuoja, kad žiūrovai bus laiko mašina nukelti į tuos laikus, kai dar pats maestro Stasys Povilaitis stovėjo scenoje ir kiekviena iš savo dainų pasakojo klausytojams vis kitą istoriją.

Tad susitinkame jau gruodžio 16d., Kauno sporto halėje!

_____________
Renginys bus fotografuojamas, filmuojamas, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.
_____________
Įsigyk bilietą į ložę ir koncertą stebėk privačioje erdvėje! Įsigijus bilietą į ložę Jums suteikiama privati ložė 2 aukšte, 15 bilietų į koncertą, atskiras įėjimas, atskiras baras.

%d