• Lietuviškai
  • English
  • SVARBI INFORMACIJA DĖL KONCERTŲ

    Į koncertus ateikite anksčiau, kad išvengtumėte spūsčių ar eilių. Laikantis dabartinių saugumo reikalavimų, sėdimos vietos koncertų salėje išdėstytos su reikiamais tarpais tarp žiūrovų. Jei planuojate koncerte lankytis ne vienas/-a ir norite sėdėti neišlaikant būtino atstumo, vienu pirkimu įsigykite iš karto kelis bilietus. Kiekvienas pirkimas traktuojamas kaip asmens sąmoningas pasirinkimas dalyvauti susibūrime prisiimant atsakomybę už savo ir kitų renginio dalyvių sveikatą.

    Remiantis Vyriausybės sprendimu ipareigojančiu užtikrinti renginių dalyvių registravimą, prašome visų registruotis el. paštu – info@kristoforas.lt nurodant pavadinimą koncerto į kurį registruojatės, atsiunčiant kiekvieno turinčio bilietą klausytojo: Vardą Pavardę, Tel. Nr., Adresą (gatvė, buto Nr., miestas) Ateidami nepamirškite kaukių .

    Iki susitikimo koncertuose! ̽ Jūsų asmens duomenų valdytojas yra Šv. Kristoforo kamerinis orkestras, Stiklių g. 8, Vilnius. Jūsų duomenis tvarkysime remdamiesi teisėtu interesu užtikrinti koncerto lankytojų saugumą, laiku informuojant apie koronaviruso grėsmes. Surinkti duomenys bus laikomi konfidencialiai ir gali būti pateikti tik Nacionalinio visuomenės sveikatos centrui epidemiologinės diagnostikos tikslais. Jūsų duomenis saugosime ne ilgiau nei 21 d. nuo koncerto datos.