• Lietuviškai
 • English
 • VILNIAUS GIMTADIENIO KONCERTAS

  VILNIAUS GIMTADIENIO KONCERTAS

  MUZIKA VIRŠ APSNIGTO VILNIAUS

  Sausio 24 d., ketvirtadienį, 19 val., Šv. Kotrynos bažnyčioje
  Sausio 24 d. Šv. Kristoforo kamerinis orkestras kviečia į nepaprastai subtilų Vilniaus miesto gimtadienio koncertą. Įsivaizduokite paveikslą – švelniomis ir minkštomis snaigėmis pasidabinę didingojo Vilniaus stogai, iš kaminų rūkstantys balti dūmai, lyg ledo karalystėje susitingę įspūdingų Vilniaus bažnyčių siluetai ir vaizdo fone skaidri it krištolas muzika, užburianti savo tobulumu ir grožio paprastumu. Tai koncertas – įspūdis, po kurio jūsų galvose ir širdyse liks skambėti puikiausi visų laikų vieno genialiausių kompozitorių – Wolfgango Amadeus Mozarto – ir jo tėčio, Leopoldo Mozarto kūriniai. Šv. Kristoforo kamerinio orkestro muzikantų-stebukladarių ir švelniausio balso savininkės Guntos Gelgotės atliekama Mozartų muzika šiame koncerte skambės ne atsitiktinai – sausio mėnesį gimtadienį švenčia ir jaunasis Mozartas, o Leopoldui šiemet sukanka net 300 metų.
  Maloniai kviečiame pasinerti į šį nepaprastai subtilios muzikos šedevrą – apsilankykite koncerte „Muzika virš apsnigto Vilniaus“!
  Atlikėjai:
  Vilniaus m. savivaldybės Šv. Kristoforo kamerinis orkestras
  Vyr. dirigentas ir meno vadovas – Modestas Barkauskas
  Gunta Gelgotė (sopranas)

  Detali vakaro programa:

  Leopold Mozart. „Žaislų simfonija“ 10‘

  Wolfgang Amadeus Mozart. „Exsultate jubilate“ (vert. „Džiaukimės“) 15‘, solistė Gunta Gelgotė (sopranas)

  Wolfgang Amadeus Mozart. Finalas iš „Ein musikalischer Spass“ (vert. „Muzikinis pokštas“) F-dur, KV 522, 4‘

  Wolfgang Amadeus Mozart. Blondės arija „Durch Zärtlichkeit“ (vert. „Švelnumu“) iš operos „Pagrobimas iš seralio“ 3‘, solistė Gunta Gelgotė (sopranas)

  Wolfgang Amadeus Mozart. Nakties Karalienės arija iš operos „Užburtoji fleita“ 3’30, solistė Gunta Gelgotė (sopranas)

  Franz Schubert. Simfonija Nr. 5 B-dur, keturios dalys (I. Allegro, II. Andante con moto, III. Menuetto. Allegro molto, IV. Allegro vivace) 30‘

  Bilietai čia