Gražiausios Franko Sinatros dainos naujai!

2022 m. Vasario 3 d. 19 val. Šv. Kotrynos bažnyčia (Vilniaus g. 30, Vilnius)

Apgailestaudami pranešame, kad dėl solisto ligos koncertas „Gražiausios Franko Sinatros dainos naujai“ kuris turėjo vykti gruodžio 9 d. 19 val. yra PERKELIAMAS į 2022 m. vasario 3 d. 19 val.
 
Bilietai lieka galioti tie patys. Papildomai kreiptis nereikia.
 
Jeigu Jums netinkama nauja renginio data, bilietus galite grąžinti iki 2021 m. gruodžio 20 d.
Norint grąžinti bilietus, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766
 
Atsiprašome už nepatogumus.

Bilietai čia

Frankas Sinatra – žmogus, kurį turbūt žino beveik visi. Jo išskirtinis vokalas, paprastos ir tuo pačiu genialios dainos yra neatsiejama viso pasaulio kultūros dalis. Kritikų pavadintas geriausiu 20 amžiaus dainininku, Frankas tebegyvuoja per jo atliekamą muziką.

Šįkart kaip niekad panašiai į tikrąjį Franką Sinatrą uždainuos jaunas, ambicingas, neįtikėtinai talentingas dainininkas Justinas Lapatinskas. Justinas šįkart pasirodys drauge su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru, kuriam diriguos jo vyr. dirigentas ir meno vadovas Modestas Barkauskas. Gražiausi F. Sinatros hitai bus atliekami visiškai šviežiai, specialiai dainų aranžuotes sukūrė Tomas Petrikis. Tai klasiškas koncertas visiems Franko Sinatros ir amerikiečių muzikos gerbėjams.

ATLIKĖJAI

Vilniaus ŠV. KRISTOFORO KAMERINIS ORKESTRAS

Meno vadovas ir vyr. dirigentas MODESTAS BARKAUSKAS

JUSTINAS LAPATINSKAS (vokalas)

CHRIS RUEBENS (gitara)

POVILAS JARAMINAS (fortepijonas)

ANDRIUS BALEVIČIUS (mušamieji)

%d bloggers like this: